قوانین و مقررات

((توافق‌نامه استفاده از خدمات وبسایت (آکادمی مهدی بندری) از سوی کاربران و شرکت‌ کنندگان در دوره پولسازی با ارزدیجیتال و ترید (VIP) آشنایی با مفاهیم علمی و کاربردی بنیادین و تکنیکال معامله ارزهای دیجیتال)) و سایر کاربران میهمان

مسئولیت آکادمی و وبسایت صرفا در حدود متن این مقررات و قوانین جاری و موضعه در مرزهای جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و خارج این توافق هیچ مسئولیتی بر عهده مالک محصول و مدرس دوره یا مدرسین وبسایت نیست.

تخلف کاربر از هر یک از تعهدات این قرارداد در صورت تشخیص مدیریت آکادمی و تیم فنی و تیم پشتیبانی منجر به مسدودی دسترسی به صورت یکجانبه کاربر می‌شود و کاربر حق اعتراض نداشته و حق شکایت قضایی برای مدیر وبسایت و آکادمی مهدی بندری محفوظ باقی می‌ماند. 

در تمامی مراحلِ عضویت و پس از عضویت و خرید خدمات ، لینک کامل صفحه قوانین و مقررات به صورت شفاف در فوتر سایت و قبل از پرداخت در صفحه checkout و حینِ ثبت نام در قالب پیامک فعالسازی که به صورت خودکار ارسال می‌شود گنجانده شده که تاییدیه ای است بر مطالعه این قوانین و مقررات.

ثبت نام و ورود افراد به دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) و سایر دوره هایی که در آتیه در وبسایت بارگذاری گردد و همچنین پشتیبانی های مربوطه به منزله قبول تمامی قوانین و مواد و تبصره‌های عنوان شده به عنوان قوانین و مقررات دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) است.

فصل اول- شرایط ورود

ماده 1 : دوره‌ و تمامی خدمات آکادمی به صورت  غیرحضوری می‌باشد و استفاده از خدمات با توجه به ویژگی‌ها و سرفصل‌های درسی که در صفحه اطلاعات دوره در وبسایت درج شده، دارای شرایط این فصل است، که بنا به مقتضیات دوره، تشخیص مدیریت و مدرس دوره معین می‌شود. متقاضی باید، از تطبیق شرایط خود با شرایط ورود به دوره اطمینان و آگاهی داشته و در صحت و سلامت عقل و با دانشِ کامل در دوره شرکت نماید و از اهداف دوره انتخابی که آموزشِ بازار ارزهای دیجیتال است، اطلاع کامل داشته باشد.

تبصره 1 : به دلیل بین المللی بودن ماهیت بازار ارزهای دیجیتال، تمامی اصطلاحات و امکانات پلتفرم‌های مربوط به این بازار به زبان انگلیسی می‌باشند لذا طبیعی است که در محتوای دوره آموزشی از واژگان و اصطلاحات انگلیسی استفاده شود. از اینرو پیشفرض بر این است که دانش‌پذیران دوره آموزشی با اصطلاحات لاتین و زبان انگلیسی آشنا می‌باشند. البته مدرس دوره حتی المقدور برای واژگان و اصطلاحاتی که معادلات فارسی گوشنوازی دارند، از این معادلات استفاده خواهد کرد ولی آن گروه از اصطلاحات و واژگانی که معادل فارسی مناسبی ندارند به جهت تقریب به مفهوم را به همان ترتیبِ انگلیسی بیان خواهد کرد.

فصل دوم- مالکیت قانونی محتوای دوره‌

ماده 2 : شرکت‌کنندگان در دوره‌ آموزشی و کاربران سایت حق نشر محتویات و پاسخ‌های آزمون متصف و مربوطه به دوره را ندارند و در صورت نشر هر نوع محتویات دوره، متخلفین ( نشر دهنده و دریافت کننده ) از سوی آکادمی مهدی بندری مورد تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت و حساب کاربری‌شان مسدود می‌گردد و از تمامی امکانات دوره محروم می‌شوند و هیچگونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد. تکمیلا با توجه به قانون حمایت از حقوق مولفین مصنفین و هنرمندان مصوب ۱۳۴۸ کلیه حقوق مادی و معنوی دوره موضوع بحث و محتواهای تکمیلی و تبلیغی سایت متعلق به مجموعه می‌باشد.

تبصره 1 : با توجه به هوشمند بودن نرم افزار پخش کننده دوره (اسپات پلیر) و امکان رصد لاگ‌های نرم افزارهای ضبط کننده صدا و تصویر از اسکرین ( مثل  Snagit – Camtasia – Game Bar و … ) در پنل کاربر، در صورت بروز تخلف از سوی دانش‌پذیر و استفاده همزمان از نرم افزارهای اسکرین رکورد و اسپات پلیر این امر به معنای نقض مالکیت فکری _ معنوی و مادی محتوای آموزشی خواهد بود و طبق ماده سه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

ماده 3 : هر گونه اظهارات‌، فروش و ارائه دوره‌ آموزشی مهدی بندری و نشر هر نوع محتوایی در غیر از سایت mahdibandari.com  با نام مهدی بندری چه با پسوند چه با پیشوند و یا بدون نام وی غیر‌قانونی است و مورد تایید نمی‌باشد و قابل پیگیری از طریق مجاری قانونی است.

ماده 4 : شرکت کننده دوره حق هرگونه رقابت آموزشی در قالب مستقیم یا غیرمستقیم را تا ۳ سال از تاریخ ثبت نام دوره از خود سلب و ساقط می نماید و در صورت تخلف امکان ممانعت از برگزاری و مطالبه خسارت برای مجموعه وجود دارد.

فصل سوم- نام نویسی

ماده ۵ : پرداخت هزینه دوره به صورت غیرحضوری از طریق لینک پرداخت یا به کارت بانکی یا از طریق شماره شبا موجود در وبسایت می‌باشد ضمناً ارسال هر نوع اسکرین شات از پرداخت تا قبل از تایید از سوی بانک و استعلام کارشناسان آکادمی ارز دیجیتال مهدی بندری ملاک ثبت نام نخواهد بود.

ماده ۶ : پرداخت‌ها به حساب مالک محصول آکادمی مهدی بندری بنام “عارفه پورمند” صورت می‌گیرد.

ماده ۷ : به اطلاع می‌رساند دانشپذیرانی که در حالت عادی یعنی به غیر از شرایط جشنواره ( با تخفیف ویژه ) در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید ( VIP ) ثبت‌نام می‌کنند، از پشتیبانی «الماسی» که شامل ترید آموزشی همزمان با تیم تحلیل و پشتیبانی و در صورت امکان و صلاحدید مجموعه بدون تقید دوجانبه من باب امتیاز ویژه قابل رجوع و غیرتعهدآور اشتراک یکساله در کانال کلوپ آموزشی ارز دیجیتال و همچنین چهار جلسه‌ی خصوصیِ آنلاینِ مشاوره با استاد و امکان حضور در همایش‌ها و دورهمی‌ها و وبینارهای آنلاین در صورت برگزاری و آپدیت در صورت نیاز به تشخیص مدرس برخوردار خواهند بود و ضمناً دوستانی که در زمان برگزاری جشنواره ( با تخفیف ویژه ) در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید ( VIP ) ثبت‌نام نمایند از پشتیبانی برنزی که صرفا شامل پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات فنی دانش پذیر در رابطه با پخش دوره در نرم افزار اسپات پلیر و جا به جایی لایسنس دوره به دستگاه دیگر و در صورت امکان و صلاحدید مجموعه بدون تقید دوجانبه من باب امتیاز ویژه قابل رجوع و غیرتعهدآور اشتراکِ یکماهه در کانال کلوپ آموزشی ارز دیجیتال و همچنین از امکان دریافت آپدیت در صورت نیاز به تشخیص مدرس برخوردار خواهند بود ولی شامل پاسخگویی به سوالات تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال و عناوین مربوط به اقتصاد کلان و مباحث فنی و امنیتی مربوط به صرافی‌ها و کیف پول‌ها و باقی آموزش‌های ارائه شده در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید ( VIP ) نمی‌باشد.

تبصره 1 : برگزاری همایش‌ها و دورهمی‌ها و وبینارهای آنلاین کاملا منوط به تصمیم مدیریت آکادمی می‌باشد. بنابراین آکادمی بنا به صلاحدید خود می‌تواند نسبت به برگزاری و یا عدم برگزاری همایش‌ها، دورهمی‌ها و وبینارهای آنلاین، تصمیم گیری و اقدام نماید. و شرکت کنندگان در صورت برگزاری صرفا دارای اولویت در اطلاع و شرکت می باشند و در صورت تقاضای بالا و محدودیت شرکت، حضور با قید قرعه صورت می‌پذیرد.

تبصره 2  : دوستانی که در زمان برگزاری جشنواره ( با تخفیف ویژه ) در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید ( VIP ) ثبت‌نام نمایند از جلسات خصوصی آنلاین مشاوره با استاد و شرکت در همایش‌ها و دورهمی‌ها و وبینار‌های آنلاین و ترید آموزشی همزمان با تیم تحلیل و پشتیبانی الماسی برخوردار نخواهند بود و دارای عضویت در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال با اوصاف مقرر در ماده ۷ به مدت یک ماه می‌باشند.

تبصره 3 : در صورت تمایل کاربر به فعال شدن جلسات خصوصی آنلاین مشاوره با استاد و شرکت در همایش‌ها و دورهمی‌ها و وبینار‌های آنلاین مجموعه و ترید آموزشی همزمان با تیم تحلیل و پشتیبانی الماسی و عضویت 12 ماهه کانال کلوپ آموزشی ارز دیجیتال، این مهم با پرداخت مابه التفاوت مبلغ روز دوره با مبلغ خریداری شده در جشنواره مقدور خواهد بود.

تبصره 4 : استفاده از کلوپ آموزشی ارز دیجیتال و جلسات مشاوره خصوصی آنلاین با استاد فقط و فقط در صورت مشاهده کامل یعنی ( ملاحظه کلِ 120 ساعتِ دوره ) و کسب نمره قبولی در تمامی آزمون‌های ارائه شده در دوره و تسویه کامل و تایید صلاحیت مهارتی از سوی پشتیبانی برای دانشپذیران امکانپذیر خواهد بود.

فصل چهارم- صحت اطلاعات کاربران

ماده ۸ : استفاده از اطلاعات نامعتبر و اشتباه مانند نام و نام خانوادگی اشتباه یا وارد نمودن شماره موبایلی که مالک خط آن، ثبت نام کننده نباشد و استفاده از شماره موبایل افراد دیگر حین ثبت نام در سایت، بسته به مورد با اعتراض صاحب خط یا دستور قضایی باعث مسدود شدن حساب کاربری دانش پذیر خواهد شد و مطلقا مالکیت دوره قابل انتقال به غیر از مالک شماره‌ای که با آن ثبت نام شده است نمی‌باشد. ضمنا مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده بر عهده خود کاربر بوده و آکادمی مسئولیت اعتبارسنجی سجلی شرکت کننده را ندارد، شایان توجه اینکه آکادمی صرفا خدمات را به ثبت نام کننده ارائه و امکان انتقال قراردادی تعهدات به ثالث وجود ندارد.

ماده 9 : هر حساب کاربری صرفا متعلق به فردی می‌باشد که نام و نام خانوادگی و مهمتر شماره موبایل وارد شده حین ثبت نام متعلق به وی باشد لذا دقت نمایید آموزش‌ها و حساب کاربری فقط می‌تواند توسط یک شخص ( یعنی فرد ثبت نام کننده و مالک شماره موبایل ثبت شده در سایت ) مورد استفاده قرار بگیرد و در صورت استفاده‌ی چندین نفر از یک حساب کاربری و آموزش‌ها، وب‌سایت مهدی بندری این حق را دارد که حساب کاربری و دسترسی دوره مورد نظر را مسدود کند و به هیچ وجه به افراد غیر حتی در کسوت اقوام یا خانواده درجه یک هیچ گونه پشتیبانی و ارائه خدمات صورت نمی‌گیرد و تمامی ویژگی‌ها و امکانات دوره صرفا متعلق به فرد ثبت نام کننده می‌باشد.

ماده 10 : پس از تکمیل ثبت نام امکان ایجاد تغییرات در اطلاعات فردی و شماره موبایل کاربران وجود ندارد لذا اشخاص موظف‌اند که در زمان ثبت نام اطلاعات فردی و شماره موبایل خود را صحیح وارد نمایند.

فصل پنجم- دانلود فیلم‌های آموزشی و لایسنس

ماده 11 : هر دانش‌پذیر صرفا و صرفا لایسنس دوره را بر روی یک دستگاه ( موبایل یا تبلت یا دسکتاپ ) خواهد داشت و به هیچ وجه امکان صدور لایسنس اضافه ( یعنی لایسنس دوم ) به صورت همزمان برای دستگاه دیگر وجود ندارد ( مطلقا ) به هیچ درخواستی در این باره ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

تبصره 1 : بعد از صدور لایسنس، کاربر به مدت 5 ماه فرصت دانلود فیلم‌های آموزشی به صورت آنلاین را دارد و پس از 5 ماه همچنان به صورت آفلاین در صورت دانلود بر روی حافظه‌ی رایانه‌ی شخصی خویش به شکل مادام العمر به آموزش‌ها دسترسی خواهد داشت و در صورت عدم دانلود آموزش‌ها در این بازه پنج ماهه مسئولیت عدم دسترسی به آموزش‌ها به عهده کاربر می‌باشد.

تبصره 2 : هر لایسنس امکان انتقال به میزان ( صرفا 5 بار ) را دارا می‌باشد و در صورتی که کاربر مکررا دستگاه یا سیستم عامل دستگاه خود را عوض نماید و در اثر این کار لایسنس‌های صادر شده را از بین ببرد پس از 5 بار صدور لایسنس به دلیل اتمام لایسنس‌های کاربر مطلقا امکان صدور مجدد وجود نخواهد داشت و دسترسی کاربر به دوره نا‌ممکن می‌گردد لذا از کاربر انتظار می‌رود در تعداد دفعات درخواست صدور لایسنس دقت نماید و از انتقال‌های بی مورد دوره به دستگاه‌های گوناگون یا حذف و نصب‌های بی‌جهت سیستم عامل برای دوری از مسدودی پرهیز نماید.

فصل ششم- روال دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP)

ماده 12 : کاربران و شرکت کنندگان باید قبل از حضور در دوره توجه نمایند که آموزش‌ها دوره بسته به نظر و مصلحت اندیشی مدرس تا اتمام دوره ادامه دارد.

ماده 13 : بعد از پایان دوره آپدیت‌های دوره به صلاح دید آکادمی مهدی بندری و تیم فنی ایشان در پنل کاربران به روز خواهد شد اما این موضوع به معنای ایجاد تعهدی در قبال  شرکت‌کنندگان نیست، و به روز‌رسانی‌ها خارج از تعهد اصلی دوره یعنی 120 ساعت صورت می‌گیرد و به عنوان هدیه و در راستای تعالی کیفیت آموزشی مجموعه به اعضای دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید ( VIP ) اتفاق می‌افتد.

ماده 14 : پس از شرکت در دوره به مدت یکسال عضویت کلوپ آموزشی ارز دیجیتال برای کاربران دوره وجود دارد و این یکسال عضویت به صورت اختیاری و غیر لازم وفق توضیحات مندرج در ماده ۷ قوانین و مقررات خواهد بود و آکادمی مهدی بندری مجاز است به هر دلیل بسته به صلاح دید از عضویت دانش پذیر و ادامه قرار دادن تحلیل‌های آموزشی امتنا نماید ضمنا در صورت استفاده نادرست به غیراز ارتقاء دانش تحلیلی دانشپذیر هیچ گونه مسئولیتی به عهده آکادمی مهدی بندری و تیم فنی و پشتیبانی نیست.

ماده 15 : اگر قوانین کشوری و جهانی منجر به منسوخ شدن و یا بی‌استفاده ماندن محتویات آموزشی یا امکانات دوره گردد هیچ مسئولیتی بر عهده مدیریت وبسایت و آکادمی مهدی بندری نیست.

فصل هفتم- هدف و منظور از پشتیبانی پس از حضور در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP)

ماده 16 : پشتیبانی صرفا جهت پاسخ به سوالات آموزشی مرتبط با مطالب ارائه شده در دوره و در مدت زمان تعیین شده ( بنا به توضیحات مندرج در ماده ۷ قوانین و مقررات ) می‌باشد. پشتیبانی از شرکت کنندگان در دوره جنبه حمایتی داشته و به تمام مفاهیم به صورت کاربردی و عملی در دوره پرداخته شده است. پشتیبانی و محتوای ارائه شده صرفا جنبه آموزشی داشته و جنبه سیگنال و یا مسیردهی معاملاتی و یا هر نوع تضمین اعم از تعهد به نتیجه مثبت معاملاتی ندارد و هرگونه اعمال و پیاده سازی این آموزش‌ها در صورتی که منجر به زیان و یا خسارت به کاربر شود مسئولیتی را بر عهده و متوجه تیم فنی ، پشتیبانی و مدیران سایت و آکادمی مهدی بندری نمی‌کند. همچنین در صورت ارائه تحلیل پیشنهادی آموزشی در هر یک از قسمت‌های سایت یا دوره یا کلوپ آموزشی ارزدیجیتال، مسئولیت بررسی و استفاده از آن به عهده خود کاربر است.

ماده 17 : زمان پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی 17 روزهای کاری می‌باشد لذا در روز‌های تعطیل هر گونه پاسخ به درخواست پشتیبانی و ارسال پیام با تاخیر انجام می‌شود و کاربران می‌بایست تا آنلاین شدن پشتیبان‌ها در ساعت‌های ذکر شده در روز‌کاری صبور باشند. البته ما تمام تلاش خود را خواهیم داشت تا در صورت مواجهه با پیام شما، در هر یک از بیست و چهار ساعت شبانه روز در اولین فرصت ممکن، پاسخگوی شما باشیم.

ماده 18 : مدت زمان پشتیبانی الماسی از زمان ثبت نام در دوره بمدت یکسال است و مدت زمان پشتیبانی برنزی از زمان ثبت نام در دوره بمدت یک ماه می‌باشد، و صرفا محدود به زمان اعلام شده است.

تبصره 1 : جهت ترید آموزشی همزمان با منتور دوره، مشاهده تمامی آموزش‌ها و پاس نمودن همه‌ی آزمون‌ها و همچنین، طراحی استراتژی از سوی دانش پذیر و ارائه آن به پشتیبان، برای هم سطح شدن اطلاعات فنی و تکنیکی دانش‌پذیر با منتور و ایجاد درک متقابل از موضوعات فنی الزامی می‌باشد.

تبصره 2 : ترید آموزشی همزمان با منتور دوره شاملِ همراهیِ از طریق تماس صوتی منتور با دانش‌پذیر جهتِ انجام پیپر ترید، بررسی تحلیلِ دانش‌پذیر، همراهی در پلتفرم‌های ترید آموزشی ( DEMO ) و ست کردنِ پوزیشن در این پلتفرم‌ها و پیگیری کردنِ نتیجه پایانیِ وین ریتِ استراتژی طراحی شده از سوی دانش پذیر می‌باشد.

ماده 19 : هرگونه توهین ، تهدید ، تهمت و افترا و سایر گفتارهای مجرمانه علیه پشتیبان و سایر اعضای تیم آموزشی، فنی و پشتیبانی آکادمی مهدی بندری ممنوع و قابل پیگیری از طریق مجاری قانونیست و موجب قطع ارتباط پشتیبانی با دانش‌پذیر می‌گردد. ضمنا پشتیبانی دوره در قالب نوشتاری و صوتی از سوی مجموعه جهت کیفیت سنجی قابل ضبط بوده و از سوی آکادمی در صورت ضبط قابل استناد می‌باشد.

تبصره 1 : ضمنا پشتیبانان به هیچ عنوان و به هیچ نحو مجاز به پاسخگویی به سوالات آزمون نمی‌باشند و در صورتی که دانشپذیر جواب سوالات آزمون را از پشتیبانان پرسش نماید در مرتبه نخست به دانشپذیر تذکر داده می‌شود و در صورت ادامه و اصرار به انجام این کار اشتراک پشتیبانی دانشپذیر خاطی لغو خواهد شد.

فصل هشتم- انصراف از دوره‌ و اطلاع رسانی و عودت وجه

ماده 20 : در صورتی که متقاضی 24 ساعت بعد از خرید دوره حتی در صورتِ فعالسازی لایسنس دوره، تمایل به انصراف از دوره نماید با اعلام کتبی دارای امضا و اثر انگشت، وجه پرداخت شده بی قید و شرط به متقاضی مسترد خواهد شد.

مطابق با ماده 37 قانون تجارت الکترونیک مصوب در جلسه علنی مورخ هفدهم دی ماه یکهزار و سیصد و هشتاد و دو مجلس شورای اسلامی، پس از گذشت زمان 24 ساعت از خرید دوره و در صورتِ فعالسازی لایسنس، مبلغ دریافتی بابت شهریه دوره به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. اما در صورتِ عدمِ فعالسازی لایسنس دوره تا هفت روز، مطابق با ماده 37 قانون تجارت الکترونیک، درخواستِ انصراف از دوره، برای دانش پذیر امکان پذیر خواهد بود.

تبصره 1 : پس از اعلام به تیم پشتیبانی ؛ با شما تماس گرفته خواهد شد و اگر درخواست شما مورد تایید قرار بگیرد؛ وجه مورد نظر به شما طی یک هفته کاری فقط به شماره حساب و یا شماره کارت واریز کننده بازگردانده خواهد شد.

ماده 21 : در صورت بروز هر گونه حوادث و بلایای طبیعی نظیر سیل، زلزله، آتش‌سوزی‌های فراگیر، جنگ، بیماری‌های پاندمی و سایر شرایط فورس‌ماژور و مشکلات شخصی (مانند فوتِ نزدیکان، بیماری، بارداری، تصادف، تاهل یا متارکه، آشفتگی روحی و روانی و… ) که خارج از حیطه اقتدار و اختیار آکادمی مهدی بندری باشد، مطابق با ماده 37 قانون تجارت الکترونیک مصوب در مجلس شورای اسلامی، شهریه دریافتی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛ لیکن، دانش‌پذیر می‌تواند در اولین فرصت پس از رفع شرایط اضطرار نسبت به ادامه و مشاهده دوره آموزشی اقدام نماید، و حق استفاده از دوره برای ایشان محفوظ است.

فصل نهم- صدور مدرک

ماده 22 : بعد از مشاهده کامل دوره آموزشی و قبولی در تمامی آزمون‌های ارائه شده در دوره مدرک مربوطه برای شخص صادر می‌شود. با توجه به اینکه مدت زمان مشاهده آموزشها و همچنین نتایج آزمون‌های انجام شده از سوی دانشپذیر از طریق پلیر مخصوصی که در اختیار کاربر قرار می‌گیرد ( اسپات پلیر ) به وسیله پشتیبانی قابل رویت و بررسی می‌باشد لذا ملاک صدور مدرک، مشاهده تمام دوره به صورت کامل و قبولی در تمامی آزمون‌های ارائه شده در دوره از سوی دانشپذیر خواهد بود. مدرک اصداری صرفا گواهی حضور در دوره می باشد و صدور آن متضمن تعهد به ایجاد امکان اشتغال و یا شرکت در سایر دوره های علمی و کاربردی نیست.

تبصره 1 : امکان صدور مجدد مدرک وجود ندارد و فقط یکبار صادر می‌گردد، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

تبصره 2 : درخواست صدور مدرک به صورت زودهنگام پذیرفته نمی‌شود و بعد از تایید صلاحیت کاربر توسط تیم فنی و پشتیبانی و بعد از اتمام دوره و پاس شدن در تمامی آزمون‌ها توسط کاربر، پذیرفته خواهد شد.

تبصره 3 : مدرک و تائیدیه مبنی بر حضور در دوره‌ی کوتاه مدت آموزشی توسط نمایندگی رسمی موسسه MPT در ایران طیِ تفاهم نامه‌ی فی مابینِ آکادمی مهدی بندری و آکادمی بین المللی آموزشی ماتریس پدیا اتریش MPT به شماره 1425/ت/14 صادر می‌شود.

فصل دهم- قوانین کانال آموزشی ارز دیجیتال

قوانین و مقررات عنوان شده در ادامه برای کلوپ آموزشی ارز دیجیتال تدوین و نگارش گردیده و رعایت آن از ملزومات استفاده از این کانال آموزشی می‌باشد از این رو افرادی که از این خدمات نظیر کانال آموزشی و پشتیبانی کانال آموزشی استفاده می‌کنند می‌بایست حتما بالای 18 سال سن داشته باشند و تابع قوانین جاری کشور باشند. مطالعه و پذیرفتن تمامی مواد و تبصره‌های ذکر شده الزامی است و عضویت در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال به منزله قبول کردن تمامی مواد و تبصره‌ها می‌باشد.

ضمناً عضویت در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال به معنای پذیرش این قوانین بوده و در لحظه ورود به کانال آموزشی به اطلاع متقاضی رسیده است.

در صورت عضویت هر شخصی در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال و انجام معاملات با استفاده از تحلیل‌های آموزشی این کانال آموزشی که برای ارتقاءِ مهارت تحلیلی دانش پذیر به شرح ماده ۷ قوانین و مقررات به وی ارائه شده است، تمام جوانب معامله‌گری در بازار ارزهای دیجیتال بر عهده‌ی خود شخص بوده و آکادمی مهدی بندری هیچگونه مسئولیتی در قبال سودها و ضررها و یا هر گونه اتفاقی که باعث صفر شدن و یا از بین رفتن تمام و یا بخشی از سرمایه‌ی شخص متقاضی می‌شود ندارد. لذا مسئولیت تام سود و زیان‌های اعضای این کانال آموزشی بر عهده‌ی خودشان خواهد بود و عضویت در کانال آموزشی به معنای پذیرش کل قوانین ذکر شده می‌باشد.

در صورتی که دانش پذیر با انجام اعمال فریبکارانه، موفق به عضویت در این کانال آموزشی، بدون داشتن دانش و مهارت در سطح حرفه‌ای شود، قطعاً استفاده نا صحیح از تحلیل‌های آموزشی یعنی بهره گرفتن از این تحلیل‌ها، در جهتی غیر از رسالتِ افزایش آگاهی تحلیلی، برای وی ( افراد ناآشنا به بازار و قواعد امنیتی موجود در حوزه بلاکچین و کریپتو کارنسی‌ها ) ضرر آفرین خواهد بود که جوانب آن نیز کاملا بر عهده شخص متقاضی و خاطی است لذا پیش فرض ما بر این است که تمامی اعضا در سطح متعارف به حوزه‌ی ترید ارزهای دیجیتال و انواع تکنیک‌های تحلیل و فناوری بلاکچین مسلط می‌باشند.

ماده 23 : در خصوص عضویت در کانال کلوپ آموزشی ارز دیجیتال دقت داشته باشید که کد ارائه شده یکبار مصرف است و حتما توجه نمایید که به محض ورود این کد در ربات و دریافت لینک هدایت به کانال آموزشی و وارد شدن به کانال نسبت به زدن روی گزینه‌ی join/follow  و یا عضویت اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که در صورت خارج شدن از کانال و عدم عضویت در آن به هیچ وجه امکان ایجاد کد عضویت مجدد از سوی تیم پشتیبانی وجود ندارد پس در حفظ و نگه داری کد یکبار مصرف کوشا باشید و از join/follow  و یا عضویت قطعی در کانال آموزشی اطمینان حاصل نمایید.

تبصره‌ 1 : دقت داشته باشید به مجرد صدور کد عضویت مدت زمان عضویت شما آغاز می‌شود.

تبصره‌ 2 : تمامی اطلاعات و تحلیل‌های آموزشی ارائه شده از طرف مجموعه آکادمی مهدی بندری تنها در کانال آموزشی تلگرامی خصوصی ( کلوپ آموزشی ارز دیجیتال به آدرسِ arzdigitalclub_bot ) قرار می‌گیرند و تنها راه دسترسی به این کانال آموزشی ثبت نام در دوره از طریق سایت mahdibandari.com خواهد بود لذا آکادمی مهدی بندری هیچگونه مسئولیتی در خصوص افراد و منابع دیگر که از نام این مجموعه سوء استفاده نموده‌اند و اقدام به ارائه‌ی تحلیل و نظرات شخصی خود می‌کنند ندارد.

ماده 24 : توجه نمایید که کلوپ آموزشی ارزدیجیتال هیچ گونه پشتیبانی فنی و یا آموزشی ندارد و پیش فرض این است که فرد در سطح متعارف به مباحث ترید و زمینه ارزهای دیجیتال تسلط دارد. به همین دلیل گذراندن آزمون‌ها و دیدن کامل دوره آموزشی و تایید مهارت معامله‌گری دانش پذیر از سوی تیم پشتیبانی، پیش نیاز عضویت در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال می‌باشد.

ماده 25 : تیم ارائه‌ دهنده تحلیل‌های آموزشی در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال تنها مسئول ارائه تحلیل‌های آموزشی روی بیت کوین و آلت‌کوین‌ها در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی‌ها) به هدفِ ارتقاءِ دانش تحلیلی دانش پذیران، می‌باشد و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نحوه خرید و فروش افراد، سود و زیان‌ آن‌ها چه در مارکت‌های بین المللی (صرافی‌های خارجی) و چه در مارکت‌های ایرانی (صرافی‌های ایرانی) و نحوه ذخیره سازی ارزهای دیجیتال بر روی کیف پول شخصی (والت‌ها) و حساب صرافی افراد و سود و زیان اشخاص در پی پیشنهادات افراد دیگر از جمله شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های تلگرامی ندارد.

ماده 26 : تحلیل‌های آموزشی روی بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها که داخل کلوپ آموزشی ارز دیجیتال قرار می‌گیرند تا جای ممکن از نظر فنی بررسی شده و قابل اطمینان هستند اما هیچ تضمینی برای وقوع آنها وجود ندارد چرا که تحلیل‌های آموزشی بر اساس داده‌های تکنیکال و اخبار اقتصادی روز مارکت ارائه می‌شوند و امکان دارد بازار به دلیل وجود نیروهای مختلف و خارج از پیش بینی ابزارهای تحلیلی بر خلاف انتظار عمل کرده و همه‌ی تحلیلگران را غافلگیر کند. دقت داشته باشید که تحلیل‌های آموزشی موجود در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال صرفا جنبه‌ی آموزشی داشته و در جهت ارتقاء سطح دانش تحلیلی دانش پذیران منتشر می‌شوند. احتمال وقوع و عدم وقوع برای این تحلیل‌های آموزشی مفروض است.

ماده 27 : استفاده از کلوپ آموزشی ارزدیجیتال، صرفا تا یکسال پس از خرید دوره ، امکان پذیر است.

ماده 28 : شرط اصلی و غیر قابل چشم پوشی برای عضویت دانش‌پذیران در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال مشاهده نمودن کل دوره آموزشی و پاس شدن موفقیت آمیز در تمامی آزمون‌ها که به صورت چهارگزینه‌ای از مطالب عنوان شده در دوره، وفقِ سرفصلِ موضوعاتِ مندرج شده در دوره و سایر منابع معتبر حوزه ارزدیجیتال، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادین و روانشناسیِ بازار، مربوط به حوزه ارزهای دیجیتال و… برگزار میشود، با کسب حد نصاب حداقل نمره 96 درصد و تایید مهارت معامله‌گری دانش پذیر از سوی تیم پشتیبانی می‌باشد لذا در صورتی که دانش‌پذیر حتی در یکی از آزمون‌های دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید ( VIP ) حدنصاب نمره قبولی را کسب نکند و یا کل دوره آموزشی را مشاهده نکرده باشد یا تایید پشتیبانی را اخذ ننموده باشد مطلقاً مجاز به استفاده از کلوپ آموزشی ارز دیجیتال نخواهد بود. کد مخصوص ورود زمانی برای کاربر به صورت خودکار و سیستمی پیامک می‌شود که کل دوره مشاهده و تمامی آزمون‌ها پاس شده باشد و تاییدیه از پشتیبان گرفته شده باشد، ربات مدیر کانال آموزشی کد عضویت را برای فردی که احراز صلاحیت نشده باشد ارسال نخواهد نمود. لذا در صورت عدم دریافتِ کد عضویت به دلایلِ مطروحه، این موضوع به هیچ وجه قابل ارجاع به تیم پشتیبانی نیست.

تبصره 1 : در صورت قبولی در آزمون برای عضویت در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال میبایست دانشپذیر از نتیجه پاسخ‌های هر آزمون، پس از پایان آزمون و قبل از بستنِ صفحه آزمون، از سوالِ شماره یک تا آخرین سوال، با بیان نام و نام خانوادگی خود، از داخل اسپات پلیر ویدئویی گرفته و جهت آرشیو برای پشتیبانی در ایتا ارسال نماید.

تبصره 2 : آزمون‌های دوره به صورت مداوم، چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی از سوی مجموعه به روز‌رسانی می‌شوند.

ماده 29 : آکادمی مهدی بندری هیچ مسئولیتی در برابر بلاک شدن حساب کاربر در صرافی‌ها ندارد و اعلام می‌دارد که کاربر کانال آموزشی می‌بایست قبل از ورود به حوزه ترید و معامله‌گری در بازار رمزارزها، اطلاعات کاملی در مورد صرافی‌ها و موضوع محدودیت‌ها و انسداد احتمالی حساب‌های کاربران ایرانی نزد صرافی‌های بین المللی که ناشی از تحریم‌های ظالمانه‌ی ایالات متحده آمریکا و اتحادیه‌ی اروپا علیه کشور عزیزمان ایران اسلامی است و همچنین نحوه صحیح ترید کردن داشته باشد تا بتواند با حفظ امنیت دارایی‌های خود در این بازار فعالیت کند.

ماده 30 : کاربران گرامی توجه داشته باشند که همه سرمایه خود را وارد بازار ارز دیجیتال نکنند و حتما سبدی از دارایی‌های سرمایه‌ای مختلف ( ملک طلا مسکوکات و ارزهای جهان روا و… ) تشکیل بدهند. بازار ارز دیجیتال بازار بسیار پر نوسان و پر ریسکی است و این امکان وجود دارد که در کسری از ثانیه تمامی اندوخته‌ها و دارایی‌های کاربر از بین برود، از این رو بی توجه به حس طمع با تشکیل سبدی از دارایی‌های ایمن به قدر ریسک پذیری خودتان با جزء کوچکی از سرمایه‌تان و با داشتن استراتژی تحلیلی و مدیریت ریسک و سرمایه مخصوص بازار ارزهای دیجیتال اقدام نمایید.

ماده 31 : آکادمی مهدی بندری هیچ دسترسی به سرمایه کاربران ندارد. سرمایه کاربران در صرافی‌های مد نظر خودشان و یا در کیف پول خودشان بوده و از نظر امنیتی هیج دسترسی‌ای از سوی آکادمی مهدی بندری به دارایی کاربران وجود ندارد. و هیچگاه آکادمی مهدی بندری نه از طریق ایمیل و نه از طریق پیامک و نه از طریق تماس تلفنی و نه از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها از شما درخواست دسترسی به دارایی‌هایتان را چه بر روی صرافی و چه بر روی والت‌ها نخواهد داشت. هرگونه پیام و یا تماس با این مضمون به قصد سوء استفاده بوده و مطلقاً هیچگونه ارتباطی با کلوپ آموزشی ارز دیجیتال و آکادمی مهدی بندری ندارد لذا آکادمی مهدی بندری هیچگونه مسئولیتی در این قبال نمی‌پذیرد.

ماده 32 : کلوپ آموزشی ارز دیجیتال مجاز است در شرایط خاص بازار ارزهای دیجیتال و در شرایطی که بازار به شدت صعودی و یا نزولی و یا خنثی باشد جهت حفظ منافع مشترکین خود نسبت به کاهش و یا حتی قطع ارائه تحلیل‌های آموزشی بصورت موقت یا دائم اقدام نماید.

ماده 33 : آکادمی مهدی بندری و کلوپ آموزشی ارز دیجیتال هیچ ارتباطی با صرافی‌های داخلی و بین‌المللی و تبادلات مالی ریالی و یا ارز دیجیتال نداشته و فعالیتی در خصوص خرید و فروش ارزهای جهان روا مانند دلار یورو و درهم و یا رمز ارزها ندارد.

ماده 34 : قوانین و مقررات کلوپ آموزشی ارز دیجیتال در حال بروز‌رسانی است لذا کاربر موظف است تمامی قوانین و مقررات را قبل از عضویت مطالعه نموده و در صورت پذیرش مجدد این قوانین به عضویت خود در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال ادامه دهد لذا حضور اشخاص در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال به معنای پذیرش نسخه‌ی آخر ارائه شده از قوانین و مقررات خواهد بود.

ماده 35 : کاربر قبل از قبول عضویت در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال باید موارد زیر را رعایت کند:

تبصره 1 : با بازار مالی و تریدینگ ارز دیجیتال و نحوه کار با صرافی‌های بین‌المللی و صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال آشنایی کامل داشته باشد و اشراف کامل را نسبت به مباحث تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و سنتیمنتال و آنچین و پرایس اکشن و مسائل فنی ترید مانند نحوه‌ی ثبت سفارش و باز کردن و بستن پوزیشن‌ها در صرافی‌های خارجی و ایرانی را دارا باشد.

تبصره 2 : با مفاهیم تریدینگ از قبیل پوزیشن شورت و یا پوزیشن لانگ،پوزیشن معمولی بدون مارجین،مارجین دار، حالت ایزوله و حالت کراس در معاملات مارجین دار و نحوه‌ی تنظیم حد ضرر و حد سود و تریلینگ استاپ و سیو سود آشنایی کامل داشته باشد.

ماده 36 : یادگیری و معامله‌گری رمزارزها یک شغل تمام وقت است و مانند هر شغلِ حرفه‌ای دیگر نیازمند صرفِ زمانِ حداقل هشت الی ده ساعت در طول روز می‌باشد و نیاز است که دانش پذیرِ معامله‌گر، تحلیل‌هایی که انجام داده‌است را به صورت کندل به کندل در چارت قیمتی دنبال نماید. در نتیجه مطابق با ماده 1 از قوانین و مقررات آکادمی مهدی بندری، کاربر قبل از ورود به عرصه معامله‌گری و دوره آموزشی، باید از تطبیقِ شرایطِ خود با این شغل و دوره آموزشی اطمینان حاصل نماید. بنابراین در صورت عدمِ تطابق، تمامیِ مسئولیت‌ها به عهده کاربر بوده و آکادمی مهدی بندری، هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.

تبصره 1 : در صورتی که افراد با رویکرد غیر حرفه‌ای و عدم دنبال کردن کندل به کندل پوزیشن‌های گرفته شده وارد پوزیشن شوند و امکان حضور به موقع در بازار برای انجام اقدامات لازم را نداشته باشند قطعاً متحمل ضرر می‌شوند. که مسئولیت آن نیز به عهده‌ی خودشان می‌باشد.

ماده 37 : تمامی تحلیل‌هایی که در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال ارائه می‌شوند صرفا جهتِ ارتقا مهارتِ تحلیلی دانش‌پذیران می‌باشند و کاربر مطلقا مجاز به انجام معامله بر اساس این تحلیل‌ها نیست.

تبصره 1 : در صورتی که هر فردی دیر‌تر از زمان ارائه تحلیل در کلوپ آموزشی ارز دیجیتال، تحلیل ارائه شده را مشاهده کرد می‌بایست با بررسی دقیق چارت قیمتی از وضعیت آن تحلیل تا لحظه‌ی حال آگاه شود و در صورت رسیدنِ قیمت به نقاط هدف، آن تحلیل منسوخ خواهد بود.

تبصره 2 : تحلیل منسوخ شده تحلیلی است که قیمت ارز معرفی شده در آن، از زمان ارائه، حداقل یکبار به یکی از هدف‌های اعلام شده در تحلیل رسیده باشد. در نظر داشته باشید که چنین تحلیلی حتی در صورتی که قیمت ارز معرفی شده در لحظه مشاهده در محدوده و یا نقطه ورود قرار گرفته باشد منسوخ شده محسوب می‌شود و مطلقا قابل استناد نیست.

ماده 38 : تمامی اصلاحات و یا تغییرات و تحلیل‌ها در خصوص ارزهای مختلف و یا در خصوص روند کلی بازار صرفا از طریق کانال تلگرامی کلوپ آموزشی ارز دیجیتال ارائه می‌گردد و پشتیبانی آکادمی مهدی بندری به هیچ وجه مجاز به ارائه‌ی تحلیل و ارائه‌ی نظر در خصوص تغییرات لازم نمی‌باشد.

تبصره 1 : کاربران کلوپ آموزشی ارز‌دیجیتال نیز می‌بایست به این بند از قوانین لازم الاجرای آکادمی مهدی بندری پایبند باشند و به هیچ وجه از پشتیبانی تقاضای ارائه‌ی تحلیل و یا ارائه‌ی نظر نکنند.

تبصره 2 : در صورت تقاضای افراد برای این موضوع و اقدام انفرادی و سلیقه‌ای پشتیبان تمامی عواقب آن نیز بر عهده‌ی دانشپذیر می‌باشد.

تبصره 3 : ضمناً پشتیبانی موظف است تمامی درخواست‌های دانش پذیران، برای ارائه‌ی تحلیل‌های آموزشی در خصوص ارزها را در صورت کسب کیفیت‌ها ( از لحاظِ علمی و استاندارد دانش و سلامتِ روانِ معاملاتی و روانشناسیِ معاملاتی و صلاحدید مجموعه ) به کانال کلوپ آموزشی ارز دیجیتال ارجاع دهد.

ماده 39 : کاربر کلوپ آموزشی ارز دیجیتال موظف است همیشه در دسترس کانال آموزشی تلگرامی بوده و اعلان‌های کانال را غیر فعال نکرده باشد ( نوتیفیکیشن کانال می‌بایست باز باشد )‌ و تحلیل‌های آموزشی ارائه شده را رصد نماید تا در صورتی که نیاز به ایجاد تغییراتی از سوی تیم تحلیل آکادمی مهدی بندری احساس و اعلام شد از آن آگاهی داشته باشد.

تبصره 1 : همچنین لازم است تا کاربران، کانال تلگرامی کلوپ آموزشی ارز دیجیتال را در بالای لیست تلگرام خود پین نمایند تا از تغییرات موجود در کانال آموزشی و پیام‌های ارسالی زود‌تر مطلع شوند.

تبصره 2 : دقت داشته باشید که هر تحلیل از لحظه‌ی ارائه در کانال کلوپ آموزشی ارز دیجیتال دارای مدت زمان طلایی‌ای برای یادگیری و تمرین می‌باشد که در صورت بسته بودن نوتیفیکیشن‌های کانال تعداد زیادی از تحلیل‌های ارائه شده را از دست خواهید داد و در صورتی که در بازه زمانی طلایی از تحلیل آگاه نشده باشید آن تحلیل سوخته و باطل خواهد شد و مناسب تمرین ( معاملات کاغذی ) نیست.

ماده 40 : به دلیل بین المللی بودن ماهیت بازار ارزهای دیجیتال تمامی اصطلاحات و امکانات پلتفرم‌های مربوط به این بازار به زبان انگلیسی می‌باشند لذا تحلیل‌های آموزشی در کانال تلگرامی کلوپ آموزشی ارز دیجیتال نیز به همین زبان بوده و با اصطلاحات انگلیسی ارائه می‌گردد لذا پیشفرض بر این است که کاربران کلوپ آموزشی ارز دیجیتال با اصطلاحات لاتین و زبان انگلیسی آشنا می‌باشند.

ماده 41 : هرگونه کپی‌برداری از محتویات کلوپ آموزشی ارز دیجیتال به معنای نقض مالکیت فکری، معنوی و مادی محتوای آموزشی خواهد بود و طبق ماده سه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

فصل یازدهم- خرید و فروش و نگهداری ارزدیجیتال

ماده 42 : خرید و فروش و نگهداری ارز‌های دیجیتال در داخل ایران بر اساس قوانین مصوب کشور می‌باشد.

ماده 43 : تمامی محتوای سایت و دوره صرفا مرتبط به آموزش و تحلیل بازار ارز دیجیتال می‌باشد و خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط کاربران در داخل ایران می‌بایست بر اساس قوانین مصوب کشور انجام شود و این سایت و مجموعه آکادمی مهدی بندری هیچ مسئولیتی در قبال تغییر قوانین کشور ایران یا عدم التزام کاربران به قوانین مصوب را ندارد.

فصل دوازدهم- شرایط و مقررات خرید اقساطی دوره

ماده 44 : شرایط ثبت‌نام در حالت اقساط ” 63  درصد از کل مبلغ دوره به عنوان پیش پرداخت به صورت نقد و 37 درصد مابقی در دو قسطِ 18.5 درصدی با فاصله زمانی یک ماه پس از ثبت نام ( برای قسط اول ) و سه ماه پس از ثبت نام ( برای قسط دوم ) می‌باشد ”  در صورتی که کاربر پس از واریزِ مبلغِ پیش پرداخت، ظرف مدت تعیین شده، اقدام به پرداختِ مابقی اقساط در موعد مقرر و تسویه حساب ننماید، مجموعه آکادمی مهدی بندری حق این را دارد که لایسنس دوره آموزشی را بعد از گذشتِ هفت روز از سر رسیدِ قسطِ پرداخت نشده، لغو نموده و دانش پذیر از تمامی امکانات دوره محروم خواهد شد.

ماده 45 : ثبت نام به صورت اقساط به معنای ثبت نام قطعی بوده و امکان عودت وجه در این حالت مطابق با ماده 24 می‌باشد.

فصل سیزدهم- تغییرات در وبسایت

ماده 46 : مدیریت مجموعه آکادمی مهدی بندری هر زمان می‌تواند به صلاحدید خود، تمام و یا بخشی از قوانین را تغییر دهد که در صورت اعمال تغییرات کاربر موظف به مطالعه‌ی کل قوانین و رعایت آن است. قبول قوانین اولیه به منزله قبول تمامی تغییرات است.

در صورت رعایت نکردن هر کدام از موارد بالا از سوی دانش‌پذیر، لایسنس دوره آموزشی و تمامی امکانات دوره لغو خواهد شد.