قوانین و مقررات

« توافق‌نامه مدیریت سایت و آکادمی مهدی بندری با کاربران و شرکت‌ کنندگان در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) »

مسئولیت آکادمی و وبسایت صرفا در حدود متن این قوانین می‌باشد و خارج این توافق هیچ مسئولیتی بر عهده مدیر آکادمی و وبسایت نیست.

تخلف کاربر از هر یک از تعهدات این قرارداد در صورت تشخیص مدیریت آکادمی مهدی بندری و تیم فنی و تیم پشتیبانی منجر به مسدودی کاربر می‌شود و کاربر حق اعتراض نداشته و حق شکایت قضایی برای مدیر وبسایت و آکادمی مهدی بندری محفوظ باقی می‌ماند.

در تمامی مراحل عضویت و خرید و پس از عضویت و خرید، لینک کامل صفحه قوانین و مقررات به صورت شفاف در فوتر سایت و قبل از پرداخت در صفحه checkout و پس از ثبت نام در قالب پیامک خودکار ارسالی گنجانده شده است که تاییدیه ای است بر مطالعه این قوانین و مقررات.

ثبت نام و ورود افراد به دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) به منزله قبول تمامی قوانین و مواد و تبصره‌های عنوان شده به عنوان قوانین و مقررات می‌باشد.

فصل اول- شرایط ورود

ماده 1 : دوره‌ غیرحضوری با توجه به ویژگی‌ها و سرفصل‌های درسی، دارای شرایط ورودی است که بنا به مقتضیات دوره تعیین شده است. متقاضی باید، از تطبیق شرایط خود با شرایط ورود به دوره اطمینان داشته و از اهداف دوره انتخابی نیز اطلاع کامل داشته باشد.

ماده 2 : شخص متقاضی دوره می‌بایست از نظر قوانین و مقررات جاری کشور مجاز به شرکت در دوره‌ آموزشی بوده و هیچ گونه منعی در این مورد نداشته باشد.

فصل دوم- مالکیت قانونی محتوای دوره‌

ماده 3 : شرکت‌کنندگان در دوره‌ آموزشی و کاربران سایت حق نشر محتویات دوره را ندارند و در صورت نشر محتویات دوره، متخلف از سوی آکادمی مهدی بندری مورد تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت و حساب کاربری وی مسدود می‌گردد.

تبصره 1 : با توجه به هوشمند بودن نرم افزار پخش کننده دوره (اسپات پلیر) و امکان رصد لاگ‌های نرم افزارهای ضبط کننده صدا و تصویر از اسکرین مثل: ( Snagit – Camtasia – Game Bar و غیره….) در پنل کاربر، در صورت بروز تخلف از سوی دانش‌پذیر و استفاده همزمان از نرم افزارهای اسکرین رکورد و اسپات پلیر این امر به معنای نقض مالکیت فکری _ معنوی و مادی محتوای آموزشی خواهد بود و طبق ماده سه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

ماده 4 : هر گونه اظهارات‌، فروش و ارائه دوره‌ آموزشی مهدی بندری و نشر هر نوع محتوایی در غیر از سایت mahdibandari.com به نام مهدی بندری و یا بدون نام وی غیر‌قانونی و مورد تایید نمی‌باشد و قابل پیگیری از طریق مجاری قانونی است.

فصل سوم- نام نویسی

ماده 5 : پرداخت هزینه دوره به صورت غیرحضوری و با تایید مشاوران آکادمی مهدی بندری ملاک ثبت نام است. ارسال نامه، فاکس و یا هرگونه اسناد دیگر به منزله ثبت نام نخواهد بود.

ماده 6 : شهریه دوره به دو صورت از طریق لینک پرداخت آنلاین یا از طریق سایت و یا کارت به کارت به حساب مدیر مالی آکادمی مهدی بندری بنام “عارفه پورمند” در زمان ثبت‌نام دریافت می‌شود.

ماده 7 : به اطلاع می‌رساند دوستانی که در حالت عادی یعنی به غیر از حالت جشنواره (تخفیف ویژه) در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) ثبت‌نام می‌کنند، از پشتیبانی «الماسی» و اشتراک عضویت هدیه یکساله در کانال کلوپ ارز دیجیتال و همچنین چهار جلسه‌ی خصوصی مشاوره با استاد و امکان حضور در همایش‌ها و دورهمی‌ها و وبینارهای آنلاین و آپدیت مادام العمر برخوردار خواهند بود و ضمناً دوستانی که در زمان برگزاری جشنواره (با تخفیف ویژه) در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) ثبت‌نام نمایند از پشتیبانی برنزی (پشتیبانی پرسش و پاسخ) و اشتراک عضویت هدیه یکماهه در کانال کلوپ ارز دیجیتال و همچنین از امکان دریافت مادام العمر آپدیت‌های دوره برخوردار خواهند بود.

تبصره 1 : دوستانی که در زمان برگزاری جشنواره (با تخفیف ویژه) در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) ثبت‌نام نمایند از جلسات خصوصی مشاوره با استاد و شرکت در همایش‌ها و دورهمی‌ها و وبینار‌های آنلاین و ترید همزمان با تیم تحلیل و پشتیبانی الماسی برخوردار نخواهند بود و دارای عضویت هدیه در کلوپ ارز دیجیتال به مدت یک ماه می‌باشند.

تبصره 2 : پشتیبانی برنزی (پرسش و پاسخ) صرفا شامل پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات فنی دانش پذیر در رابطه با پخش دوره در نرم افزار اسپات پلیر و جا به جایی لایسنس دوره به دستگاه دیگر خواهد بود و شامل پاسخگویی به سوالات تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال و عناوین مربوط به اقتصاد کلان و مباحث فنی و امنیتی مربوط به صرافی‌ها و کیف پول‌ها و باقی آموزش‌های ارائه شده در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) نمی‌باشد.

تبصره 3 : در صورت تمایل کاربر به فعال شدن جلسات خصوصی مشاوره با استاد و شرکت در همایش‌ها و دورهمی‌ها و وبینار‌های آنلاین مجموعه و ترید همزمان با تیم تحلیل و پشتیبانی الماسی و عضویت 12 ماهه کانال کلوپ ارز دیجیتال، این مهم با پرداخت مابه التفاوت مبلغ روز دوره با مبلغ خریداری شده در جشنواره مقدور خواهد بود.

تبصره 4 : استفاده از کلوپ ارز دیجیتال و جلسات مشاوره خصوصی با استاد فقط و فقط در صورت مشاهده کامل یعنی (ملاحظه 200 ساعت از دوره) و کسب نمره قبولی در تمامی آزمون‌های ارائه شده در دوره و تسویه کامل برای دانشپذیران امکانپذیر خواهد بود.

فصل چهارم- صحت اطلاعات کاربران

ماده 8 : استفاده از اطلاعات نامعتبر و اشتباه مانند نام و نام خانوادگی اشتباه یا وارد نمودن شماره موبایلی که مالک خط آن، ثبت نام کننده نباشد و استفاده از شماره موبایل افراد دیگر حین ثبت نام در سایت، باعث مسدود شدن حساب کاربری دانشپذیر خواهد شد و مطلقا قابل تغییر نمی‌باشد.

ماده 9 : نام کاربری یا رمزعبور خود را با فردی دیگر در میان نگذارید چرا که در صورت بروز هرگونه مشکل، وب‌سایت مهدی بندری هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد.

ماده 10 : مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر به عهده کاربر بوده و در صورت ارائه هر گونه اطلاعات کذب و خلاف واقع، مسئولیت قضایی بر عهده وی می‌باشد.

ماده 11 : هر حساب کاربری صرفا متعلق به فردی می‌باشد که نام و نام خانوادگی و مهمتر شماره موبایل وارد شده حین ثبت نام متعلق به وی باشد لذا دقت نمایید آموزش‌ها و حساب کاربری فقط می‌تواند توسط یک شخص (یعنی فرد ثبت نام کننده و مالک شماره موبایل ثبت شده در سایت) مورد استفاده قرار بگیرد و در صورت استفاده‌ی چندین نفر از یک حساب کاربری و آموزش‌ها، وب‌سایت مهدی بندری این حق را دارد که حساب کاربری و دسترسی دوره مورد نظر را مسدود کند و به هیچ وجه به افراد غیر حتی در کسوت اقوام یا خانواده درجه یک هیچ گونه پشتیبانی و ارائه خدمات صورت نمی‌گیرد و تمامی ویژگی‌ها و امکانات دوره صرفا به فرد ثبت نام کننده ارائه می‌گردد.

ماده 12 : پس از تکمیل ثبت نام امکان ایجاد تغییرات در اطلاعات فردی کاربران وجود ندارد لذا اشخاص موظف‌اند که در زمان ثبت نام اطلاعات فردی و شماره موبایل خود را صحیح وارد نمایند.

ماده 13 : کاربر موظف است از اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود استفاده نماید و بعد از ثبت نام، هر گونه تغییری به شخص و اطلاعاتی غیر از اطلاعات اعلام شده امکان پذیر نیست.

ماده 14 : امروزه حفظ حریم خصوصی کاربران در دنیای دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در وب‌ سایت آکادمی مهدی بندری از اطلاعاتی که شما هنگام ثبت‌نام با ما به اشتراک گذاشته‌اید، حفاظت خواهیم کرد و این اطلاعات را در دسترس هیچ فردی قرار نخواهیم داد مگر مراجع قضایی و قانونی.

فصل پنجم- دانلود فیلم‌های آموزشی و لایسنس

ماده 15 : هر دانش‌پذیر صرفا و صرفا لایسنس دوره را بر روی یک دستگاه (موبایل یا تبلت یا دسکتاپ) خواهد داشت و به هیچ وجه امکان صدور لایسنس اضافه (یعنی لایسنس دوم) برای دستگاه دیگر  وجود ندارد (مطلقا) به هیچ درخواستی در این باره ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

تبصره 1 : بعد از صدور لایسنس کاربر به مدت 5 ماه فرصت دانلود فیلم‌های آموزشی به صورت آنلاین را دارد و پس از 5 ماه همچنان به صورت آفلاین در صورت دانلود بر روی حافظه‌ی رایانه‌ی شخصی خویش به شکل مادام العمر به آموزش‌ها دسترسی خواهد داشت و در صورت عدم دانلود آموزش‌ها در این بازه پنج ماهه مسئولیت عدم دسترسی به آموزش‌ها به عهده کاربر می‌باشد.

تبصره 2 : هر لایسنس امکان انتقال به میزان (صرفا 5 بار) را دارا می‌باشد و در صورتی که کاربر مکررا دستگاه یا سیستم عامل دستگاه خود را عوض نماید و در اثر این کار لایسنس‌های صادر شده را از بین ببرد پس از 5 بار صدور لایسنس به دلیل اتمام لایسنس‌های کاربر مطلقا امکان صدور مجدد وجود نخواهد داشت و دسترسی کاربر به دوره نا‌ممکن می‌گردد لذا از کاربر انتظار می‌رود در تعداد دفعات درخواست صدور لایسنس دقت نمایید و از انتقال‌های بی مورد دوره به دستگاه‌های گوناگون یا حذف و نصب‌های بی‌جهت سیستم عامل برای دوری از مسدودی پرهیز نماید.

فصل ششم- روال دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP)

ماده 16 : از آنجا که به روز بودن آموزش‌ها اهمیت دارد کاربران و شرکت کنندگان باید قبل از حضور در دوره توجه نمایند که دوره به صورت مدون بسته به نظر و مصلحت اندیشی مدرس تا اتمام دوره ادامه دارد.

ماده 17 : بعد از پایان دوره آپدیت‌های دوره به صلاح دید آکادمی مهدی بندری و تیم فنی ایشان در پنل کاربران به روز خواهد شد اما این موضوع به معنای ایجاد توقع برای شرکت‌کنندگان نیست، و به روز‌رسانی‌ها خارج از تعهد اصلی دوره یعنی 120 ساعت صورت می‌گیرد و به عنوان هدیه و حسن نیت مجموعه به اعضای دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) اتفاق می‌افتد.

ماده 18 : پس از خرید دوره به مدت یکسال حق عضویت کلوپ ارز دیجیتال برای کاربران دوره رایگان است و این یکسال عضویت به عنوان (هدیه) فعال می‌گردد و آکادمی مهدی بندری مجاز است به هر دلیل بسته به صلاح دید از ادامه قرار دادن تحلیل‌های آموزشی امنتنا نماید ضمنا در صورت استفاده نادرست هیچ گونه مسئولیتی به عهده آکادمی مهدی بندری و تیم فنی و پشتیبانی نیست.

ماده 19 : اگر قوانین کشوری و جهانی منجر به منسوخ شدن و یا بی‌استفاده ماندن محتویات آموزشی گردد هیچ مسئولیتی بر عهده مدیریت وبسایت و آکادمی مهدی بندری نیست.

فصل هفتم- هدف و منظور از پشتیبانی پس از حضور در دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP)

ماده 20 : پشتیبانی صرفا جهت تببین و پاسخ به سوالات آموزشی مرتبط با مطالب ارائه شده در دوره و در مدت زمان تعیین شده می‌باشد. پشتیبانی از شرکت کنندگان در دوره جنبه حمایتی داشته و به تمام مفاهیم به صورت کاربردی و عملی در دوره پرداخته شده است. محتوای ارائه شده صرفا جنبه آموزشی داشته و جنبه سیگنال ندارد و هرگونه اعمال و پیاده سازی این آموزش‌ها در صورتی که منجر به زیان و یا خسارت به کاربر شود مسئولیتی را بر عهده و متوجه تیم فنی ، پشتیبانی و مدیران سایت و آکادمی مهدی بندری نمی‌کند. همچنین در صورت ارائه تحلیل پیشنهادیی در هر یک از قسمت‌های سایت یا دوره آموزشی مسئولیت بررسی و استفاده از آن به عهده خود کاربر است.

ماده 21 : زمان پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی ساعت 17 روزهای کاری می‌باشد لذا در روز‌های تعطیل هر گونه پاسخ به درخواست پشتیبانی و ارسال پیام با تاخیر انجام می‌شود و کاربران می‌بایست تا آنلاین شدن پشتیبان‌ها در ساعت‌های ذکر شده در روز‌کاری صبور باشند.

ماده 22 : مدت زمان پشتیبانی الماسی از زمان شروع دوره بمدت یکسال است و مدت زمان پشتیبانی برنزی از زمان شروع دوره بمدت یک ماه است، و صرفا محدود به زمان اعلام شده است.

تبصره 1 : جهت ترید همزمان با منتور دوره مشاهده تمامی آموزش‌ها و پاس نمودن همه‌ی آزمون‌ها برای  هم سطح شدن اطلاعات فنی و تکنیکی دانش‌پذیر با منتور و ایجاد درک متقابل از موضوعات فنی الزامی می‌باشد.

ماده 23 : هرگونه توهین ، تهدید ، تهمت و افترا و سایر، یا گفتارهای محرمانه علیه پشتیبان و سایر اعضای تیم اموزشی فنی و پشتیبانی آکادمی مهدی بندری ممنوع و قابل پیگیری از طریق مجاری قانونیست و موجب قطع ارتباط پشتیبانی با دانش‌پذیر می‌گردد.

تبصره 1 : ضمنا پشتیبانان به هیچ عنوان، به هیچ نحو مجاز به پاسخگویی به سوالات آزمون نمی‌باشند و در صورتی که دانشپذیر جواب سوالات آزمون را از پشتیبانان پرسش نماید در مرتبه نخست به دانشپذیر تذکر داده می‌شود و در صورت ادامه و اصرار به انجام این کار اشتراک پشتیبانی دانشپذیر خاطی لغو خواهد شد.

فصل هشتم- انصراف از دوره‌ها و اطلاع رسانی و عودت وجه

ماده 24 : در صورتی که متقاضی 24 ساعت بعد از خرید دوره و فعالسازی لایسنس تمایل به لغو شرکت در دوره نماید با اعلام انصراف کتبی دارای امضا و اثر انگشت پس از کسر ۵۰ هزار تومان از مبلغ شهریه، مابقی به متقاضی مسترد خواهد شد.

بعد از گذشت زمان 24 ساعت از صدور لایسنس، مبلغ دریافتی بابت شهریه کل دوره به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

تبصره 1 : دانش‌پذیرانی که در جشنواره تخفیف یا به صورت اقساطی در دوره ثبت‌نام نموده‌اند شامل امکان عودت وجه 24 ساعته نمی‌شوند و ثبت‌نام آنها به معنای تصمیم قطعی حضور در دوره می‌باشد و مبلغ دریافتی بابت شهریه دوره به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

تبصره 2 : پس از اعلام به تیم پشتیبانی ؛ با شما تماس گرفته خواهد شد و اگر درخواست شما مورد تایید قرار بگیرد؛ وجه مورد نظر به شما طی یک هفته کاری فقط به شماره حساب و یا شماره کارت واریز کننده بازگردانده خواهد شد.

ماده 25 : در صورت بروز هر گونه حوادث و بلایای طبیعی نظیر سیل، زلزله، آتش‌سوزی‌های فراگیر، جنگ، بیماری‌های پاندمی و سایر شرایط فورس‌ماژور و مشکلات شخصی که خارج از حیطه اقتدار و اختیار آکادمی مهدی بندری باشد، شهریه دریافتی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛ لیکن، دانش‌پذیر می‌تواند در اولین فرصت پس از رفع شرایط اضطرار نسبت به ادامه و مشاهده دوره آموزشی اقدام نماید، و حق استفاده از دوره برای ایشان محفوظ است.

فصل نهم- صدور مدرک

ماده 26 : بعد از مشاهده کامل دوره آموزشی و قبولی در تمامی آزمون‌های ارائه شده در دوره مدرک مربوطه برای شخص صادر می‌شود. با توجه به اینکه مدت زمان مشاهده آموزشها و همچنین نتایج آزمون‌های انجام شده از سوی دانشپذیر از طریق پلیر مخصوصی که در اختیار کاربر قرار می‌گیرد به وسیله پشتیبانی قابل رویت و بررسی می‌باشد لذا ملاک صدور مدرک، مشاهده تمام دوره به صورت کامل و قبولی در تمامی آزمون‌های ارائه شده در دوره از سوی دانشپذیر خواهد بود.

تبصره 1 : امکان صدور مجدد مدرک وجود ندارد و فقط یکبار صادر می‌گردد، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

تبصره 2 : درخواست صدور مدرک به صورت زودهنگام پذیرفته نمی‌شود و بعد از تایید صلاحیت کاربر توسط تیم فنی و پشتیبانی و بعد از اتمام دوره و پاس شدن در تمامی آزمون‌ها توسط کاربر، پذیرفته خواهد شد.

فصل دهم- قوانین کلوپ ارز دیجیتال

قوانین و مقررات عنوان شده در ادامه برای کلوپ ارز دیجیتال تدوین و نگارش گردیده و رعایت آن از ملزومات استفاده از این کانال می‌باشد از این رو افرادی که از این خدمات نظیر کانال و پشتیبانی کانال استفاده می‌کنند می‌بایست حتما بالای 18 سال سن داشته باشند و تابع قوانین جاری کشور باشند.

ضمناً عضویت در کلوپ ارز دیجیتال به معنای پذیرش این قوانین بوده و در لحظه ورود به کانال به اطلاع متقاضی رسیده است.

علاقه‌مندان به دریافت تحلیل‌های آموزشی کلوپ ارز دیجیتال می‌توانند با مسئولیت خودشان با پرداخت حق اشتراک مشخص برای مدت زمان‌های مشخص عضو کلوپ ارز دیجیتال شوند.

در صورت عضویت هر شخصی در کلوپ ارز دیجیتال و انجام معاملات با استفاده از تحلیل‌های آموزشی این کانال تمام جوانب معامله‌گری در بازار ارزهای دیجیتال بر عهده‌ی خود شخص بوده و آکادمی مهدی بندری هیچگونه مسئولیتی در قبال سودها و ضررها و یا هر گونه اتفاقی که باعث صفر شدن و یا از بین رفتن تمام و یا بخشی از سرمایه‌ی شخص متقاضی می‌شود ندارد. لذا مسئولیت تام سود و زیان‌های اعضای این کانال بر عهده‌ی خودشان خواهد بود و عضویت در کانال به معنای پذیرش کل قوانین ذکر شده می‌باشد.

همچنین در صورت درخواست افراد برای عضویت در این کانال بدون داشتن دانش و مهارت در سطح حرفه‌ای قطعاً استفاده از تحلیل‌های آموزشی برای افراد ناآشنا به بازار و قوائد امنیتی موجود در حوزه بلاکچین و کریپتو کارنسی‌ها ضرر آفرین خواهد بود که جوانب آن نیز کاملا بر عهده شخص متقاضی است لذا پیش فرض ما بر این است که تمامی اعضا در سطح استادی به حوزه‌ی ترید ارزهای دیجیتال و انواع تکنیک‌های تحلیل و فناوری بلاکچین مسلط می‌باشند.

مطالعه و پذیرفتن تمامی مواد و تبصره‌های ذکر شده الزامی است و خرید اشتراک و عضویت در کلوپ ارز دیجیتال به منزله قبول کردن تمامی مواد و تبصره‌ها می‌باشد.

ماده 27 : در خصوص عضویت در کانال کلوپ ارز دیجیتال دقت داشته باشید که کد ارائه شده توسط پشتیبانی تلگرام که پس از تهیه‌ دوره و یا خرید اشتراک عضویت در کانال خدمت شما عزیزان ارائه می‌گردد یکبار مصرف است و حتما دقت داشته باشید که به محض ورود این کد در ربات و دریافت لینک هدایت به کانال و وارد شدن به کانال نسبت به زدن روی گزینه‌ی join/follow و یا عضویت اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که در صورت خارج شدن از کانال و عدم عضویت در آن به هیچ وجه امکان ایجاد کد عضویت مجدد از سوی تیم پشتیبانی وجود ندارد و عملا هزینه‌ی پرداختی از بین رفته و امکان عودت وجه نیز وجود ندارد پس در حفظ و نگه داری کد یکبار مصرف کوشا باشید و از join/follow و یا عضویت قطعی در کانال اطمینان حاصل نمایید.

تبصره‌ 1 : دقت داشته باشید به مجرد صدور کد عضویت مدت زمان عضویت شما آغاز می‌شود.

تبصره‌ 2 : تمامی اطلاعات و تحلیل‌های آموزشی ارائه شده از طرف مجموعه آکادمی مهدی بندری تنها در کانال تلگرامی خصوصی کلوپ ارز دیجیتال قرار می‌گیرند و تنها راه دسترسی به این کانال تهیه‌ی اشتراک از طریق سایت mahdibandari.com خواهد بود لذا آکادمی مهدی بندری هیچگونه مسئولیتی در خصوص افراد و منابع دیگر که از نام این مجموعه سوء استفاده نموده‌اند و اقدام به ارائه‌ی تحلیل و نظرات شخصی خود می‌کنند ندارد.

ماده 28 : در صورت هرگونه بی احترامی و توهین به مشاورین و مسئولین پشتیبانی آکادمی مهدی بندری چه در تماس تلفنی و چه در پیام ضمن لغو عضویت کاربر خاطی، مشاورین حقوقی مجموعه‌ی آکادمی مهدی بندری جهت پیگرد قانونی اقدام خواهند کرد، توجه نمایید که کلوپ ویژه هیچ گونه پشتیبانی فنی و یا آموزشی ندارد و پیش فرض این است که فرد در سطح فوق حرفه ای به مباحث ترید و زمینه ارزهای دیجیتال تسلط دارد.

ماده 29 : تیم ارائه‌ دهنده تحلیل‌های آموزشی در کلوپ ارز دیجیتال تنها مسئول ارائه تحلیل‌های آموزشی روی بیت کوین و آلت‌کوین‌ها و شت‌کوین‌ها در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی‌ها) می‌باشد و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نحوه خرید و فروش افراد، سود و زیان‌های آن‌ها چه در مارکت‌های بین المللی (صرافی‌های خارجی) و چه در مارکت‌های ایرانی (صرافی‌های ایرانی) و نحوه ذخیره سازی ارزهای دیجیتال بر روی کیف پول شخصی (والت‌ها) و حساب صرافی افراد و سود و زیان اشخاص در پی پیشنهادات افراد دیگر از جمله شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های تلگرامی ندارد.

ماده 30 : تحلیل آموزشی روی بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها و شت‌کوین‌ها که داخل کلوپ ارز دیجیتال قرار می‌گیرند تا جای ممکن از نظر فنی بررسی شده و قابل اطمینان هستند اما هیچ تضمینی برای سوددهی آنها وجود ندارد چرا که تحلیل‌های آموزشی بر اساس داده‌های تکنیکال و اخبار اقتصادی روز مارکت ارائه می‌شوند و امکان دارد بازار به دلیل وجود نیروهای مختلف و خارج از پیش بینی ابزارهای تحلیلی بر خلاف انتظار عمل کرده و همه‌ی معامله‌گران را غافلگیر کند. دقت داشته باشید که تحلیل‌های آموزشی موجود در کلوپ ارز دیجیتال صرفا جنبه‌ی آموزشی داشته و جهت ارتقاء سطح دانش تحلیلی معامله‌گران و سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به بازار ارز دیجیتال منتشر می‌شوند. احتمال درست و یا غلط بودن برای این تحلیل‌های آموزشی مفروض است. لذا هرگونه تغییر ناگهانی در مارکت می‌تواند روند را به کلی تغییر دهد که در صورت ایجاد ضرر آکادمی مهدی بندری هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال حساب معاملاتی اشخاص و جوانب روحی و روانی متساعد شده از این موضوع بر عهده نمی‌گیرد. لذا اشخاص با اختیار تام خویش امکان استفاده از تحلیل‌های آموزشی را دارا هستند.

ماده 31 : در صورت عضویت در کلوپ ارز دیجیتال می‌بایست به تمام تحلیل‌های آموزشی و پیشنهاداتی که داخل این کانال تلگرامی قرار می‌گیرند وارد شوید و سرمایه خود را روی آن‌ها تقسیم کنید و تمام سرمایه خودتان را روی یک یا چند ارز متمرکز نکنید و یا سرمایه خود را به صورت انتخابی و دلخواه در ارزهای تحلیل شده قرار ندهید چون در این صورت احتمال ضرر شما بالا می‌رود، بیشترین مقدار مجاز ورود سرمایه به یک پوزیشن 1 درصد کل سرمایه تریدر می‌باشد.

ماده 32 : شرط اصلی و غیر قابل چشم پوشی برای عضویت دانش‌پذیران در کلوپ ارز دیجیتال مشاهده نمودن کل دوره آموزشی و پاس شدن موفقیت آمیز در تمامی آزمون‌های دوره می‌باشد لذا در صورتی که دانش‌پذیر حتی در یکی از آزمون‌های دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) حدنصاب نمره قبولی را کسب نکند مطلقاً مجاز به استفاده از کلوپ ارز دیجیتال نخواهد بود.

تبصره 1 : در صورت قبولی در آزمون برای عضویت در کانال کلوپ ارز دیجیتال میبایست دانشپذیر از نتیجه پاسخ‌های هر آزمون در داخل پلیر ویدئویی گرفته و جهت آرشیو برای پشتیبانی در تلگرام ارسال نمایید.

ماده 33 : آکادمی مهدی بندری هیچ مسئولیتی در برابر بلاک شدن حساب کاربر کلوپ ارز دیجیتال و دانش‌پذیران در صرافی‌ها ندارد و اعلام می‌دارد که کاربر کانال می‌بایست قبل از ورود به حوزه ترید و معامله‌گری در بازار رمزارزها، اطلاعات کاملی در مورد صرافی‌ها و موضوع محدودیت‌ها و انسداد احتمالی حساب‌های کاربران ایرانی نزد صرافی‌های بین المللی که ناشی از تحریم‌های ظالمانه‌ی ایلات متحده آمریکا و اتحادیه‌ی اروپا علیه کشور عزیزمان ایران وجود دارد و همچنین نحوه صحیح ترید کردن داشته باشد تا بتواند با حفظ امنیت دارایی‌های خود در این بازار کسب سود کند.

ماده 34 : کاربران گرامی توجه داشته باشند که همه سرمایه خود را وارد بازار ارز دیجیتال نکنند و حتما سبدی از دارایی‌های سرمایه‌ای مختلف (ملک طلا مسکوکات و ارزهای جهان روا و…) تشکیل بدهند بازار ارز دیجیتال بازار بسیار پر نوسان و پر ریسکی است و این امکان وجود دارد که در کسری از ثانیه تمامی اندوخته‌ها و دارایی‌های کاربر از بین برود، از این رو بی توجه به حس طمع با تشکیل سبدی از دارایی‌های ایمن به قدر ریسک پذیری خودتان جزء کوچکی از سرمایتان را وارد این عرصه کنید و با داشتن استراتژی مدیریت ریسک و سرمایه مخصوص بازار ارزهای دیجیتال اقدام به معامله گری نمایید و در صورت تمایل به ریسک پذیری بیشتر آنهم با مسئولیت خودتان حداکثر تا 1 درصد از سرمایه‌ی متعلق به معامله‌گری در ارزهای دیجیتال را وارد هر تحلیل آموزشی کنید.

ماده 35 : آکادمی مهدی بندری هیچ دسترسی به سرمایه کاربران ندارد. سرمایه کاربران در صرافی‌های مد نظر خودشان و یا در کیف پول خودشان بوده و از نظر امنیتی هیج دسترسی‌ای از سوی آکادمی مهدی بندری به دارایی کاربران وجود ندارد. و هیچگاه آکادمی مهدی بندری نه از طریق ایمیل و نه از طریق پیامک و نه از طریق تماس تلفنی و نه از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها از شما درخواست دسترسی به دارایی‌هایتان را چه بر روی صرافی و یا والت‌ها نخواهد داشت. هرگونه پیام و یا تماس با این مضمون به قصد سوء استفاده بوده و مطلقاً هیچگونه ارتباطی با کلوپ ارز دیجیتال و آکادمی مهدی بندری ندارد لذا آکادمی مهدی بندری هیچگونه مسئولیتی در این قبال نمی‌پذیرد.

ماده 36 : در هر تحلیل آموزشی ارائه شده حد ضرر مناسب آن درج شده است تا درصورت تغییر روند بازار کمتر متضرر شده و سرمایه زیادی درگیر ضرر نشود. حتما از حد ضررهای اعلامی استفاده کنید و هیچ تریدی بدون قراردادن حد ضرر انجام ندهید.

ماده 37 : کلوپ ارز دیجیتال مجاز است در شرایط خاص بازار ارزهای دیجیتال و در شرایطی که بازار به شدت صعودی و یا نزولی و یا خنثی باشد جهت حفظ منافع مشتریان خود نسبت به کاهش و یا حتی قطع ارائه تحلیل‌های آموزشی بصورت موقت اقدام نماید.

ماده 38 : برخی از ارزها ممکن است ظرف چند دقیقه، برخی چند ساعت، برخی چند هفته و یا برخی بیشتر از یک ماه برای سوددهی زمان ببرند. لطفا صبر لازم را برای سوددهی ارزها در خود تقویت کنید و مطلقاً با ضرر از معاملات خارج نشوید.

ماده 39 : آکادمی مهدی بندری و کلوپ ارز دیجیتال هیچ ارتباطی با صرافی‌های داخلی و بین‌المللی و تبادلات مالی ریالی و یا ارز دیجیتال نداشته و فعالیتی در خصوص خرید و فروش ارزهای جهان روا مانند دلار یورو و درهم و یا رمز ارزها ندارد.

ماده 40 : قوانین و مقررات کلوپ ارز دیجیتال در حال بروز‌رسانی است لذا کاربر موظف است تمامی قوانین و مقررات را مطالعه نموده و در صورت پذیرش مجدد این قوانین به عضویت خود در کلوپ ارز دیجیتال ادامه دهد لذا حضور اشخاص در کلوپ ارز دیجیتال به معنای پذیرش نسخه‌ی آخر ارائه شده از قوانین و مقررات خواهد بود.

ماده 41 : کاربر قبل از قبول عضویت در کلوپ ارز دیجیتال باید موارد زیر را رعایت کند:

تبصره 1 : با بازار مالی و تریدینگ ارز دیجیتال و نحوه کار با صرافی‌های بین‌المللی و صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال آشنایی کامل داشته باشد و اشراف کامل را نسبت به مباحث تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و سنتیمنتال و آن‌چین و پرایس اکشن و مسائل فنی ترید مانند نحوه‌ی ثبت سفارش و باز کردن و بستن پوزیشن‌ها در صرافی‌های خارجی و ایرانی را دارا باشد.

تبصره 2 : با مفاهیم تریدینگ از قبیل پوزیشن شورت و یا پوزیشن لانگ،پوزیشن معمولی بدون مارجین،مارجین دار، حالت ایزوله و حالت کراس در معاملات مارجین دار و نحوه‌ی تنظیم حد ضرر و حد سود و تریلینگ استاپ و سیو سود آشنایی کامل داشته باشد چراکه تک تک موارد ذکر شده در تحلیل‌های آموزشی از طرف تیم تحلیل اعلام می‌شوند و در صورت عدم آشنایی با این عناوین احتمال ضرر برای افراد وجود خواهد داشت.

تبصره 3 : نسبت به نوسانات بازار آگاهی داشته باشد و همانطور که سود حاصله از تحلیل‌های آموزشی را بدست آورده و خوشنود است در ضرر‌های احتمالی و خطا‌ها نیز شریک و قبول‌دار باشد.

تبصره 4 : کاربر فقط و فقط در صورت مشاهده‌ی تمامی آموزش دوره پولسازی با ارز دیجیتال و ترید (VIP) و پاس شدن با حد نصاب حداقل نمره 95 درصد در تمامی آزمون‌های موجود در دوره مجاز به استفاده از کانال می‌باشد کد مخصوص ورود زمانی برای کاربر به صورت خودکار و سیستمی پیامک می‌شود که کل دوره مشاهده و پاس شدن در تمامی آزمون‌های دوره صورت گرفته باشد، ربات مدیر کانال کد عضویت برای فردی که احراز صلاحیت نشده باشد را صورت نخواهد داد لذا در صورت بروز چنین موضوعی به هیچ وجه مسئله قابل ارجاع به تیم پشتیبانی نخواهد بود.

ماده 42 : ترید و معامله‌گری رمزارزها یک شغل تمام وقت است و نیاز است که یک معامله‌گر پوزیشن‌هایی که باز نموده است را به صورت کندل به کندل در چارت قیمتی دنبال نماید. در این راستا کلوپ ارز دیجیتال مجاز است در هنگام شناسایی تغییرات روند در چارت قیمتی ارزهایی که تحلیل آموزشی آن‌ها ارائه شده نسبت به خروج از پیش تعیین نشده و بستن پوزیشن‌ها اطلاع رسانی کند لذا کاربران می‌بایست حتما در صورت باز نمودن پوزیشن آماده به دریافت اطلاع رسانی‌ها از طریق کانال کلوپ ارز دیجیتال باشند تا در صورت لزوم از پوزیشن‌های معرفی شده به صورت سر به سر و یا با ضرر کمتر و یا حتی در سود خارج شوند.

تبصره 1 : در صورتی که افراد با رویکرد غیر حرفه‌ای و عدم دنبال کردن کندل به کندل پوزیشن‌های گرفته شده وارد پوزیشن شوند و امکان حضور به موقع در بازار برای انجام اقدامات لازم را نداشته باشند قطعاً متحمل ضرر می‌شوند. که مسئولیت آن نیز به عهده‌ی خودشان می‌باشد.

ماده 43 : در تمامی معاملات و تحلیل‌هایی که در کلوپ ارز دیجیتال ارائه می‌شوند محدوده و نقطه‌ی قیمتی مشخصی برای ورود به آن تحلیل و معامله معرفی می‌شود که کاربر موظف است حتما قبل از ورود به هر معامله چارت قیمتی آن را بررسی نماید و حتما در محدوده و یا نقطه‌ی ورود عنوان شده وارد معامله گردد.

تبصره 1 : در صورتی که هر فردی دیر تر از زمان ارائه تحلیل در کانال کلوپ ارز دیجیتال، تحلیل ارائه شده را مشاهده کرد می‌بایست با بررسی دقیق چارت قیمتی از وضعیت معامله تا لحظه‌ی حال آگاه شود و در صورتی که قیمت آن ارز از زمان معرفی آن تحلیل به یکی از تارگت‌ها و یا حد ضرر معرفی شده رسیده باشد و مجدد بازگشته و در محدوده و یا نقطه‌ی ورود قرار گرفته باشد آن تحلیل باطل بوده و به هیچ وجه نباید وارد آن معامله شد.

تبصره 2 : دقت داشته باشید که به هیچ وجه نباید بدون بررسی چارت قیمتی ارز مورد نظر و اطمینان از باطل نبودن تحلیل ارائه شده وارد معامله روی آن ارز بشوید.

تبصره 3 : تحلیل باطل شده تحلیلی است که قیمت ارز معرفی شده در آن از زمان ارائه حداقل یکبار به یکی از تارگت‌ها و یا به حد ضرر اعلام شده در تحلیل رسیده باشد، در نظر داشته باشید که چنین تحلیلی حتی در صورتی که قیمت ارز معرفی شده در لحظه مشاهده در محدوده و یا نقطه ورود قرار گرفته باشد باطل شده محسوب می‌شود و در صورت ورود به تحلیل باطل شده قطعاً متضرر خواهید شد، از این رو به هیچ وجه روی تحلیل‌های باطل شده وارد معامله نشوید.

تبصره 4 : در صورتی که در لحظه مشاهده چارت قیمتی ارز مورد نظر قیمت بازار آن ارز در محدوده و یا نقطه‌ی ورود معرفی شده نباشد و آن تحلیل باطل نشده باشد می‌بایست با استفاده از سفارش استاپ مارکت نسبت به ورود به معامله‌ی مورد نظر اقدام نماید. در این شرایط کاربر می‌بایست با استفاده از امکانات صرافی و یا با استفاده از امکانات پلتفرم ارائه دهنده چارت قیمتی آلارم و یا هشداری برای اگاهی از زمان رسیدن قیمت به نقطه ورود برای خود قراردهد تا با اطلاع از این مهم اقدام به ثبت سفارش‌های مربوط به تارگت‌ها و حد ضرر معامله‌ی خود نماید.

تبصره 5 : در تمامی پوزیشن‌های فیوچرز بازه‌ی مناسبی از اهرم‌های مجاز برای آن پوزیشن معرفی می‌شود که افراد می‌توانند بسته به میزان ریسک پذیری خود بین این محدوده یک اهرم را انتخاب نمایند. دقت داشته باشید که انتخاب اهرم بالاتر از این محدوده می‌تواند برای حساب معاملاتی افراد ضرر آفرین باشد و مطلقا ممنوع است.

تبصره 6 : در تمامی پوزیشن‌های فیوچرز بازه‌ی مناسبی از اهرم‌های مجاز برای آن پوزیشن معرفی می‌شود در صورتی که لیکوییدشن پرایس با اهرم بالای بازه معرفی شده در تحلیل، بالاتر از استاپ لاس عنوان شده در تحلیل آموزشی باشد کاربر موظف است بسته به میزان ریسک پذیریشان نسبت به کاهش و تنظیم اهرم برای تقلیل مقدار لییکویدش پرایس و قرار گرفتن در پشت استاپ لاس اقدام نماید.

ماده 44 : اعضای کلوپ ارز دیجیتال موظف‌اند در تحلیل‌هایی که ارائه می‌شوند با رسیدن قیمت ارز به تارگت اول که در هر تحلیل مشخص شده است حداقل 50 درصد از کل حجم معامله را نقد کنند و سود حاصله را قطعی سازند. پس از رسیدن قیمت ارز به تارگت اول اعضای کلوپ ارز دیجیتال حتما می‌بایست ضمن قطعی سازی سود، حد ضرر خود را به نقطه‌ی ورود انتقال دهند.

تبصره 1 : همچنین با رسیدن قیمت ارز به تارگت دوم حتما لازم است مجدد 50 درصد از باقی مانده‌ و یا کل حجم معامله نقد شود.

تبصره 2 : در صورتی که در تارگت دوم 50 درصد از حجم معامله نقد شد لازم است که حتما مجدد حد ضرر به تارگت اول تریل شود.

تبصره 3 : کاربران می‌توانند به صورت انتخابی و با توجه به میزان ریسک پذیری خود نسبت به تارگت‌های بعدی عمل کنند.

ماده 45 : بهتر است برای ثبت سفارش مربوط به حد سود و حد ضرر از سفارشات استاپ مارکت استفاده شود که اطمینان لازم برای انجام شدن و تکمیل شدن سفارش مورد نظر در بازار صرافی حاصل گردد.

ماده 46 : حد ضرر معرفی شده در هر تحلیل آموزشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و کاربر می‌بایست با ثبت سفارش استاپ مارکت در صرافی تمامی حجم معامله را در قیمت اعلام شده در حد ضرر از پوزیشن خارج کند.

تبصره 1 : دقت داشته باشید که برای اینکار لازم است از سفارش استاپ مارکت در بازار استفاده گردد چراکه امکان انجام نشدن سفارشات استاپ لیمیت در بازار صرافی‌ها بخاطر شدت نوسانات قیمت وجود دارد.

تبصره 2 : بر روی تحلیل‌هایی که استاپ لاس در ادامه آپدیت می‌شود کاربر مختار است بسته به ریسک پذیری همراهی داشته باشد یا با توجه به تحلیل شخصی از استاپ لاس استفاده نماید که این رویکرد توصیه نمی‌شود.

ماده 47 : تمامی اصلاحات و یا تغییرات و تحلیل‌ها در خصوص ارزهای مختلف و یا در خصوص روند کلی بازار صرفا از طریق کانال تلگرامی کلوپ ارز دیجیتال ارائه می‌گردد و پشتیبانی آکادمی مهدی بندری به هیچ وجه مجاز به ارائه‌ی تحلیل و ارائه‌ی نظر در خصوص تغییرات لازم نمی‌باشد.

تبصره 1 : کاربران کلوپ ارز دیجیتال نیز می‌بایست به این بند از قوانین لازم الاجرای آکادمی مهدی بندری پایبند باشند و به هیچ وجه از پشتیبانی تقاضای ارائه‌ی تحلیل و یا ارائه‌ی نظر نکنند.

تبصره 2 : در صورت تقاضای افراد برای این موضوع تمامی عواقب آن نیز بر عهده‌ی خودشان می‌باشد.

تبصره 3 : ضمناً پشتیبانی موظف است تمامی درخواست‌ها برای ارائه‌ی تحلیل در خصوص ارزها را به کانال کلوپ ارز دیجیتال ارجاع دهد.

ماده 48 : کاربر کلوپ ارز دیجیتال موظف است همیشه در دسترس کانال تلگرامی بوده و اعلان‌های کانال را غیر فعال نکرده باشد (نوتیفیکیشن کانال می‌بایست باز باشد)‌ و معاملات باز شده را رصد نماید تا در صورتی که نیاز به ایجاد تغییراتی از سوی تیم تحلیل آکادمی مهدی بندری احساس و اعلام شد بر معاملات خود اعمال نماید.

تبصره 1 : همچنین لازم است تا کاربران، کانال تلگرامی کلوپ ارز دیجیتال را در بالای لیست تلگرام خود پین نمایند تا از تغییرات موجود در کانال و پیام‌های ارسالی زود تر مطلع شوند.

تبصره 2 : دقت داشته باشید که هر تحلیل از لحظه‌ی ارائه در کانال کلوپ ارز دیجیتال دارای مدت زمان طلایی‌ای برای ورود به پوزیشن و ثبت سفارش می‌باشد که در صورت بسته بودن نوتیفیکیشن‌های کانال تعداد زیادی از تحلیل‌های ارائه شده را از دست خواهید داد و در صورتی که در بازه زمانی طلایی به پوزیشن ورود نکنید آن تحلیل سوخته و باطل خواهد شد و بعد از آن کاربر مطلقاً حق ندارد به تحلیل باطل و سوخته شده ورود نماید.

ماده 49 : کاربر کلوپ ارز دیجیتال می‌تواند با مسئولیت خود آن هم فقط و فقط در خصوص تارگت‌ها و نقاط سود‌گیری در هر قیمت و در هر میزان سودی که برای ایشان و حساب معاملاتیشان قابل قبول بود از معامله و موقعیت معرفی شده خارج شود و سود خود را قطعی نماید.

ماده 50 : کاربر کلوپ ارز دیجیتال به هیچ وجه در خصوص حد ضرر اعلام شده در معاملات امکان تغییر به صورت دلخواه را نداشته و می‌بایست تا میزان معرفی شده برای حد ضرر صبور باشد.

ماده 51 : به دلیل بین المللی بودن ماهیت بازار ارزهای دیجیتال تمامی اصطلاحات و امکانات پلتفرم‌های مربوط به این بازار به زبان انگلیسی می‌باشند لذا تحلیل‌های آموزشی در کانال تلگرامی کلوپ ارز دیجیتال نیز به همین زبان بوده و با اصطلاحات انگلیسی ارائه می‌گردد لذا پیشفرض بر این است که کاربران کلوپ ارز دیجیتال با اصطلاحات لاتین و زبان انگلیسی آشنا می‌باشند.

ماده 52 : هرگونه کپی‌برداری از محتویات کلوپ ارز دیجیتال، خلاف قوانین و مقررات و همچنین نقض قانون کپی رایت می‌باشد و در صورت مشاهده این تخلفات، ضمن پیگرد قانونی فرد متخلف از کلوپ ارز دیجیتال اخراج شده و هیچگونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.

فصل یازدهم- خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال

ماده 53 : خرید و فروش و نگهداری ارز‌های دیجیتال در داخل ایران بر اساس قوانین مصوب کشور می‌باشد.

ماده 54 : تمامی محتوای سایت و دوره صرفا مرتبط به آموزش و تحلیل بازار ارز دیجیتال می‌باشد و خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط کاربران در داخل ایران می‌بایست بر اساس قوانین مصوب کشور انجام شود و این سایت و مجموعه آکادمی آموزشی مهدی بندری هیچ مسئولیتی در قبال تغییر قوانین کشور ایران یا عدم التزام کاربران به قوانین مصوب را ندارد.

فصل دوازدهم-شرایط و مقررات خرید اقساطی دوره

ماده 55 : در شرایط ثبت‌نام در حالت اقساط، در صورتی که کاربر پس از پرداخت قسط اول ظرف مدت تعیین شده از سوی مشاورین آکادمی مهدی بندری اقدام به پرداخت مابقی اقساط و تسویه حساب و تکمیل ثبت نام ننماید، مجموعه آکادمی مهدی بندری حق این را دارد که لایسنس آموزش‌ها را  لغو نموده و پشتیبانی و حق عضویت کانال وی آی پی و همچنین جلسات مشاوره خصوصی این کاربر را لغو نماید.

ماده 56 : ثبت نام به صورت اقساط به معنای ثبت نام قطعی بوده و امکان عودت وجه در این حالت به هیچ عنوان وجود ندارد.

فصل سیزدهم- تغییرات در وبسایت

ماده 57 : مدیریت مجموعه آکادمی مهدی بندری هر زمان می‌تواند به صلاحدید خود، تمام و یا بخشی از قوانین را تغییر دهد که در صورت اعمال تغییرات کاربر موظف به مطالعه‌ی کل قوانین و رعایت آن است. قبول قوانین اولیه به منزله قبول تمامی تغییرات است.

در صورت رعایت نکردن هر کدام از موارد بالا، اکانت و لایسنس و حق عضویت در کانال کلوپ ارز دیجیتال و پشتیبانی و جلسات مشاوره خصوصی شما مسدود یا به طور کامل حذف خواهد شد.